Pomiń linkiWybór branży | Home | Szczegóły produktu

Czcionka A A A

Wapno suchogaszone


zaloguj się aby zobaczyć cenę

Grupy z podobnymi towarami:

kliknij aby powiększyć


  Targować się można tylko dla towarów posiadających cenę.

Wapno suchogaszone Ca(OH)2 powstaje w procesie gaszenia wodą wapna palonego CaO. Produkt spełnia wymagania normy PN-B-30020:1999.
Wapno suchogaszone oferowane jest luzem lub workach 25 kg z możliwością ich paletyzowania.
Oferowane przez Lafarge Cement wapno suchogaszone jest produktem najwyższej jakości (gatunek CL klasa 90) i znajduje zastosowanie m.in. jako dodatek do zapraw murarskich i tynkarskich. Zaletą tych zapraw jest dobra plastyczność, łatwa urabialność, dobra przyczepność oraz porowatość zapewniająca dobrą paroprze- puszczalność. Wapno suchogaszone spełnia w nich rolę plastyfikatora i spoiwa wiążącego poszczególne ziarna. Mieszanina cementowo-wapienna daje zaprawy o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych i wodoszczel- nych. Tradycyjne metody budowlane nakazują wykorzystanie zapraw wapienno-cementowych oraz tynków wapiennych lub wapienno-cementowych w związku z ich sprawdzonymi od lat dobrymi właściwościami fizycznymi i chemicznymi.
Wprowadzane na polski rynek budowlany nowe materiały i technologie, mające zastąpić wapno nie zawsze są w stanie spełnić jego roli i powodują alternatywnie większe zużycie cementu w mieszankach kosztem wapna, co nie zawsze daje oczekiwane efekty jakościowe czy ekonomiczne.
Wapno suchogaszone stosowane jest również w oczyszczalniach ścieków oraz przy uszlachetnianiu wody pitnej.
Gwarancję najwyższej jakości produkowanych w Zakładach Wapienniczych Kujawy produktów zapewnia uzyskany po audycie (przeprowadzonym w grudniu 1999 r. przez poznański oddział renomowanej firmy TÜV Süddeutschland) certyfikat na zgodność Systemu Jakości ZWK z normą ISO 9002. Dział kontroli jakości ZWK prowadzi bieżące analizy surowców używanych do produkcji, jak i wszystkich półproduktów w najważniejszych fazach procesu produkcyjnego. Działania te mają na celu utrzymanie stałości ich właściwości.
Wapno hydratyzowane z Kujaw posiada wszystkie wymagane prawem i normami atesty i certyfikaty łącznie z atestem higienicznym.
 UWAGA!
Z uwagi na niestabilny kurs walut, ceny produktów mogą ulec zmianie. Z góry przepraszamy.

Warunki dostawy 

    Ze względu na różnorodność wagową i gabarytową oferowanych towarów negocjujemy z Państwem warunki dostawy. Zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską Siódemką bądź też dostarczamy własnym transportem w zależności od wagi, wielkości i wartości zamówienia. W przypadku braku możliwości negocjacji zamówienia wysyłamy wg. cennika:

Waga paczki w kg
Cena paczki w PLN
Do 3 kg
18,00
Powyżej 3 do 20 kg
20,00
Powyżej 20 do 31,5 kg
21,00
Powyżej 31,5 do 50 kg
42,00
Powyżej 50 do 100 kg
92,00
Powyżej 100 do 500 kg
1,00/kg
Powyżej 500 kg
0,70/kg minimum 400 PLN

Do podanych cen należy doliczyć podatek vat (23%).

  
 

partnerzy

Brak powiązań